אודיו בולס של Bose – האם הם מציעים צליל איכותי יותר מ-Sony?

בעולם של אוזניות פרימיום ביטול רעשים, שני דגמים בולטים כמתחרים מובילים: Bose QuietComfort Earbuds II ו-Sony WF-1000XM4. עם ביטול רעשים מתקדם, מנהלי התקן אודיו עשירים, בקרות אינטואיטיביות וחיי סוללה במרתון ארוזים בתוך ניצנים אלחוטיים זעירים, החברות הללו שואפות לכוון את העולם סביבך ולהטביע את המאזינים בנופי סאונד בתוליים. אבל הבדלים זעירים מפרידים בין הטובים והשאר. אנחנו שמים את החדשות והטובות ביותר של Bose וסוני ראש בראש, תוך השוואה בין איכות צליל, מיומנות ANC, תכונות ועוד כדי להכתיר את אלוף האלחוט האמיתי.

אודיו בולס של Bose - האם הם מציעים צליל איכותי יותר מ-Sony?

Bose Audio Bullets – האם הם מציעים איכות סאונד טובה יותר מסוני?

כדורי אודיו של Bose ו-Sony WH-1000XM5 הם שני דגמי אוזניות אלחוטיות פופולריות מאוד. שניהם מציעים איכות צליל מעולה, אבל יש כמה הבדלים עיקריים בין השניים.

Bose Audio Bullets

כדורי האודיו של Bose הם אוזניות אלחוטיות קומפקטיות וסגורות מאחור. הם מצוידים בשני דרייברים של 40 מ"מ, שכל אחד מהם מטפל בתדרים נמוכים, בינוניים וגבוהים.

Sony WH-1000XM5

ה Sony WH-1000XM5 הן אוזניות אלחוטיות סגורות עם עיצוב חדשני. הם כוללים שלושה דרייברים, שכל אחד מהם מכסה גם נמוכים, בינוניים וגאים.

איכות צליל

מבחינת איכות הסאונד, שני הדגמים מציעים צליל עשיר ומלא. עם זאת, ישנם כמה הבדלים ביניהם.

בס

לכדורי האודיו של Bose יש בס חזק ועוצמתי יותר מה-Sony WH-1000XM5. הבס של Bose מדויק ומלא יותר, נותן תחושה של עומק והשפעה.

אמצעים

איכות הביניים של שני הדגמים דומה – אמצעי ביניים נקיים ומדויקים המתאימים למוזיקה, דיבור וסרטונים.

שיאים

ל-Sony WH-1000XM5 יש שיאים חדים וברורים יותר מה-Bose. השיאים של סוני הם בתוליים ומדויקים, נהדרים עבור מוזיקה קלאסית או ג'אז.

ANC

שני הדגמים מציעים ביטול רעשים אקטיבי יעיל (ANC). ה-ANC של Bose מעט יותר יעיל בהפחתת רעשי רקע, במיוחד רעשים נמוכים יותר. ה-ANC של סוני מעט יותר יעיל בהפחתת צלילים סביבתיים, במיוחד רעשי תנועה.

קישוריות

מבחינת קישוריות אלחוטית, כדורי האודיו של Bose משתמשים ב-Bluetooth 5.1 בעוד שה-Sony WH-1000XM5 משודרגים ל-Bluetooth 5.2. לשניהם יש חיבורים יציבים, אבל Bluetooth 5.2 מרחיב את הטווח הזה עוד יותר ליותר חופש. הסוניים החדשים ביותר הללו יכולים גם כעת להתחבר לשני מכשירים בו זמנית, כך שתוכלו להחליף אודיו בצורה חלקה בין טלפון למחשב. הצימוד הרב-נקודתי הוא תוספת מועילה לפרודוקטיביות ולניהול מכשירים.

חיי סוללה וכיסויי טעינה

אורך חיי הסוללה חשוב עם אוזניות אלחוטיות כדי למנוע איבוד כוח באמצע השימוש. כדורי האודיו של Bose מספקים עד 5 שעות האזנה לכל טעינה, בעוד שה-Sony WH-1000XM5 מחזיק מעמד אפילו יותר ב-8 שעות. עם זאת, היתרון האמיתי מגיע דרך מקרי הטעינה. Bose מספקת נרתיק עם 2 טעינות מלאות של אוזניות, למשך 15 שעות בסך הכל. Sony כוללת מארז עם 3 טעינות מלאות נוספות, המשוות ל-32 שעות עצומות של זמן האזנה מצטבר לפני הצורך בשקע. זה יותר מפי שניים במרחק ממטען. שני המקרים גם טעינה מהירה כדי להוסיף שעתיים של שימוש תוך 10-15 דקות. אז במונחים של סיבולת סוללה גולמית, סוני מנצחת.

בקרות ועוזרים קוליים

עבור בקרות שיחות, מוזיקה ועוזר קולי, Sony Edge שוב עקב גישה ללא ידיים. לחיצה מהירה או החלקה על האוזניות מנהלת דברים בסיסיים כמו הפעלה/השהיה, דילוג על רצועה, התאמת עוצמת הקול, קבלת שיחות וכו'. אבל הייחודית ביותר היא היכולת לזמן את Google Assistant או Amazon Alexa ללא דיבורית לחלוטין, עם המובנה מיקרופונים מאזינים באופן פעיל לפקודות קוליות. יש אפילו פקדי מחוות שבהם אתה יכול פשוט להנהן בראש כדי להתחיל מוזיקה או לנער אותה כדי לדחות שיחות. ל-Bose יש בקרות מגע, אבל אף אחת מהתכונות החכמות המתקדמות יותר של דיבורית. אז אם בקרות קול אינטואיטיביות חשובות למקרה השימוש שלך, Sony מספקת חוויית אוזניות אלחוטיות חכמה יותר.

לסיכום

שני הדגמים מציעים איכות צליל מעולה. עם זאת, לכדורי האודיו של Bose יש בס חזק יותר, בעוד של-Sony WH-1000XM5 יש שיאים ברורים יותר. Bose גם מובילה את Sony עבור ANC בכל הנוגע לרעשים נמוכים, בעוד שסוני טובה יותר עם צלילים סביבתיים.

הבחירה תלויה בהעדפות אישיות. אם אתה רוצה אוזניות עם בס חזק וקשה, כדורי האודיו של Bose הם הבחירה הטובה ביותר. אם אתה מעדיף שיאים חדים יותר, עבור על Sony WH-1000XM5.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קבלו עדכונים ישירים

הירשמו לניוזלטר וקבלו חדשות ועדכונים חמים ישירות אליכם