Home מחשבים נייחים סקירה חוות דעת והמלצה HP 8300

סקירה חוות דעת והמלצה HP 8300

by יוסף איתן
סקירה מחשב נייד סקירה מחשב נייח המלצה מחשב נייד המלצה מחשב נייח ביקורת מחשב נייד ביקורת מחשב נייח

HP 8300 עלית מהווה בחירה שולחנית משובחת לעסקים שפעילותם נעוצה באינטרנט או ברשת (כגון ניהול מסדי נתונים, ניהול מידע או עיצוב אתרים) וצריכים לפרוס יחידות רבות. זה נותן למנהלי IT את מירב האפשרויות בתצורות, אבטחות ועוד אפשרויות שלדה, כמו להמיר את המיני-מגנט לכיוון אופקי לתצורה מסורתית יותר של “צג על שולחן העבודה” עבור תחנות עבודה קטנות.

בנוסף, הוא כולל תאימות לאחור עם חומרה מהאסכולה הישנה כמו ציוד היקפי PS2 המתחבר דרך יציאות טוריות. זה אידיאלי עבור סטארטאפ או מחלקת ארגונים מאשר צורך להחליף מערכות יישון או צורך לפרוס יחידות רבות לפני כן.

עיצוב

8300 עלית הוא מחשב בעל צורה קטנה (SFF) קטן מספיק (4 על 14.9 על 13.3 אינץ ‘, HWD) כדי להתאים מתחת לשולחן עבודה או לתחנת עבודה קטנה, אך הוא עדיין שומר על כמה רכיבים בגודל מלא, כמו הליבה של אינטל. מעבד i5-2500S וכרטיס גרפי משולב של אינטל HD 2500. למרות שהמערכת היא קומפקטית, עדיין יש לה מקום לכמה שדרוגים. ישנם שני חריצי זיכרון מסוג SO-DIMM (אחד מלא), וחריץ גרפי של MXM למקרה שתצטרך להגדיר את ה- 8300 עם כרטיס גרפי נפרד.

מלבד זאת, הגודל הקומפקטי אומר שלא יהיו לך שדרוגים אחרים, אלא אם כן תתקין אחסון נוסף. אתה (או סביר להניח שאנשי IT) יכולים להוסיף פונקציונליות נוספת באמצעות עשר יציאות ה- USB של המערכת. הוא מקבל נתח של יציאות מדור קודם כולל יציאות PS / 2 למקלדת ולעכבר, ויציאת VGA לצג. אם החברה שלך כבר לא משתמשת ב- PS / 2, החלופה היחידה היא DisplayPort היחיד בגב המערכת, לצד יציאת ה- Ethernet.

HP 8300

HP 8300

 

קישוריות

מתוך עשר יציאות ה- USB, ארבע הן USB 3.0 והשש הנותרות הן USB 2.0, אך אינך מקבל יציאות HDMI או eSATA. פשוט אין מקום – הפשרות המעטות שאתה צריך לעשות למערכת קומפקטית שכזו. שירות המכונה הוא די קל, דלת מארז הניתנת לנעילה בצד יורדת במהירות, דחוף את הכונן האופטי לאחור והבא הוא הכונן הקשיח.

 

HP 8300 ביצועים

 

מעבד Intel Core i5-3470 בנפח 3.2 GHz, עם Intel HD Graphics 2500 מובנה, זיכרון DDR3 בנפח 8GB וכונן קשיח 500GB, מה שהופך את 8300 Elite למחשב פרודוקטיבי מהיר, משתלם. כפי שהוגדר, HP 8300 Elite SFF הוא בהחלט שולחן עבודה קומפקטי מסוגל לעסקים בגודל בינוני-ארגוני שלך. בכוחו למלא את צרכיך היומיומיים, במיוחד אם אתה עסק מבוסס אינטרנט או שהפעילויות שלך מבוססות על בסיסי נתונים מסורתיים וגיליונות אלקטרוניים של Excel, והוא יכול להתמודד בקלות עם משימות גרפיות קלות עד בינוניות.

 

HD Graphics 2500 המשולב לא מציע הרבה כשמדובר בנגינת כותרים מודרניים אך הוא יכול להתמודד עם משימות בסיסיות שאינן זקוקות לכרטיס גרפי נפרד. אם אתה זקוק למשהו למשימות שלך וליצירת מדיה, גיימר CyberPower GXiVR8060A5 – בחירת העורכים שלנו לשולחן העבודה למשחקי כניסה ברמה, הוא בחירה מצוינת, עם כרטיס גרפי Nvidia GeForce GTX 1060 דיסקרטי וכרטיס Intel Core i5-8400 מדור 8. מעבד. הוא משלב את כל מה שציפינו ממכשירי CyberPowerPC כולל, כולל יכולת VR מהקופסה, רכיבים חזקים ועיצוב חביב.

 

שורה תחתונה

שולחן העבודה של HP 8300 Elite Small Form Factor, המשמש כמחשב אישי או ארגונים קטנים-בינוניים, יעבוד בסדר גמור. אם אתה בתקציב צפוף וזקוק לשולחן עבודה נחמד, או שהמשרד שלך צריך לפרוס כמו 20 יחידות לכל תחנות העבודה במשרד אך בתקציב, אז 8300 עלית היא קנייה נחמדה. למעשה, אין דבר ששולחן העבודה הפשוט הזה לא יכול לעשות עבור מפתח אתרים, סטודנטים או משתמשים בעסקים קטנים. עם זאת, עבור משתמשי כוח עם צרכים צנועים יותר, Acer Aspire TC-885-ACCFLi5O הוא קנייה טובה יותר.

 

עבור המשתמש העסקי הזקוק לביצועים דמויי תחנת עבודה בתקציב מועט, HP 8300 SFF מספק את כל מה שהוא מבטיח, כמו ביצועים אמינים כדי לשמור על פעילותך ועיצוב קומפקטי שלא יגמד אותך במשרדך. זוהי בחירת העורכים שלנו עבור שולחנות עבודה עסקיים קטנים ובינוניים.

 

ציון סופי 7.5

טוֹב

 

שולחן העבודה של HP 8300 Elite Small Form Factor, המשמש כמחשב אישי או ארגונים קטנים-בינוניים, יעבוד בסדר גמור. עבור המשתמש העסקי הזקוק לביצועים דמויי תחנת עבודה בתקציב קטן, ה- SFF הזה מספק את כל מה שהוא מבטיח, כמו ביצועים אמינים ועיצוב קומפקטי.

 

מקצועני

קומפקטי

משתלם מאוד

פנל צדדי נפתח בקלות מקל על תחזוקה ותיקון

 

חסרונות

 

אין יציאות HDMI, eSATA

אחסון בקיבולת מוגבלת

AMAZON 149$

Related Articles

Leave a Comment

Open chat
תרצה שמנהל מכירות יחזור אליך?